TÜRKERLER ENERJİ HAKKINDA

türkerler enerji hakkında

01.01.2013 tarihi itibariyle Enerji Piyasaları Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından alınan dağıtım faaliyetleri ile perakende satış faaliyetlerinin ayrı tüzel kişilikler tarafından yürütülmesine istinaden kararın gereğinin yerine getirilmesi amacıyla dağıtım faaliyetleri sadece Vangölü Elektrik Dağıtım tarafından gerçekleştirilmiştir. Perakende satış faaliyetlerinin yerine getirilmesi amacı ile de Vangölü Elektrik Perakende Satış A.Ş. kurulmuştur.

14.12.2012 tarihinde Van Ticaret Sicilinde tescil edilen Vangölü Elektrik Perakende Satış A.Ş.’nin kuruluşu gerçekleşmiştir. Ayrıca EPDK tarafından Vangölü Elektrik Perakende Satış A.Ş.’ne verilen 27.12.2012 tarihli Perakende Satış Lisansı ile elektrik perakende satış faaliyetine başlanmıştır.
Şirketimiz “Özel Tedarikçi” kimliği ile Serbest Tüketicilere indirimli fiyatlarla elektrik satışının yanında; “Görevli Perakende Satış Şirketi” kimliği ile farklı tedarikçi firmalardan enerji almayan tüm bölge müşterilerine de son kaynak tedariği yapmaktadır.

600.000 müşterinin ana elektrik tedarikçisi konumunda olan Vangölü bölgedeki serbest tüketici olmayan ve başka herhangi bir elektrik perakende şirketinden elektrik temin etmeyen tüketicilerin son kaynak tedarikçiliğini yapmaktadır. Aynı zamanda Vangölü Elektrik Perakende satış a.ş tüm Türkiye’de serbest tüketici olarak bulunan tüm tüketicilere indirimli elektrik satışı yapabilmektedir.

Vangölü Elektrik Perakende Satış A.Ş Türkerler holding grup şirketidir. http://www.turkerler.com/kurumsal

Olağan Genel Kurul (5 Mayıs 2014)
İndirmek için tıklayınız.(94 Kb)
Paylaş
ÇÖZÜM MERKEZİ
ÇÖZÜM MERKEZİ
0850 211 24 24
Whatsapp
Whatsapp
MESAJ GÖNDER  >
ÇÖZÜM MERKEZİ
ÇÖZÜM MERKEZİ
0850 211 24 24
BİP HATTI
BİP HATTI
0538 651 55 55