Türkerler Enerji'den 20 Bin Kişilik İftar Sofrası

TÜRKERLER ENERJİ'DEN 20 BİN KİŞİLİK İFTAR SOFRASI

VEDAŞ VE Türkerler Enerji TARAFINDAN VAN, BİTLİS VE HAKKARİ İLLERİ İLE BAZI İLÇELERİNDE TOPLAM 20 BİN KİŞİYE İFTAR YEMEĞİ VERDİ


Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş. (VEDAŞ) ve Vangölü Elektrik Perakende Satış A.Ş. (Türkerler Enerji) şirketleri, 20 bin kişiye iftar yemeği verdi.

VEDAŞ ve Türkerler Enerji yetkilileri; Van, Bitlis, Hakkari illeri ile çeşitli ilçelerinde toplam 20 bin kişiye iftar yemeği verdi. İftar sofralarında vatandaşlarla bir araya gelen şirket yetkilileri, halkla iç içe olmanın ve binlerce vatandaşlarla aynı sofrada buluşmanın huzurunu ve mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. Yetkililer, “Soframıza misafir olan tüm halkımıza teşekkürlerimizi sunar, birlik ve beraberliğimizin arttığı Ramazan ayının herkese hayırlar getirmesini temenni ederiz” dediler.

Yemekte faiz affı kampanyasına da değinen yetkililer, “Borçlu abonelerimizin 2014 yılı ve öncesi borçlarının faizlerini sildik. Borcu olan abonelerimizin bu büyük fırsattan yararlanarak bayrama borçsuz girmelerini temenni ediyoruz” vurgusunu yaptılar.

Kaynak : Milliyet

Paylaş
ÇÖZÜM MERKEZİ
ÇÖZÜM MERKEZİ
0850 211 24 24
Whatsapp
Whatsapp
MESAJ GÖNDER  >
Çözüm Merkezi
ÇÖZÜM MERKEZİ
0850 211 24 24
Whatsapp