İK POLİTİKAMIZ

Temel İlkemiz

Şirketimizin insan kaynakları politikasının temel ilkesi; hedeflerimize ulaşmamıza ve stratejilerimizi gerçekleştirmemize katkı sağlayacak ve kurum kültürümüze uygun olan adayları istihdam etmek, sahip olduğumuz insan kaynağının yetkinliklerini sürekli geliştirmek, yüksek motivasyon ve aidiyet duygusuyla açık ve şeffaf iletişimin olduğu bir takım oluşturmaktır.

Çalışanımıza “Değer”

İş Sağlığı ve Güvenliği kurallarına özen göstererek çalışanlarımıza, güvenli, konforlu ve kalite standartlarına uygun bir iş ortamı yaratıyoruz.

Profesyonel eğitim firmalarıyla iş birliği içerisinde verdiğimiz eğitimlerle, çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişimine katkı sağlıyor, kariyer hedeflerine rehberlik ediyoruz.

Sosyal etkinliklerimizle personelimiz ve aileleriyle mesai dışı birlikteliği sağlıyor, çalışan iletişimini güçlendiriyoruz.

İşe Alım Sürecimiz

Şirketimizin ihtiyaç duyduğu pozisyonlar ilişkin duyurular, web sitemizden ve kariyer.net üzerinden yapılmaktadır. İnsan Kaynakları Departmanımızın yaptığı değerlendirme sonucunda uygun görülen adaylarla ilgili birim yöneticileri görüşme yapmaktadır. Sürecin sonunda uygun görülen adayların işe alımları gerçekleşmektedir.

İşe alım sürecimizin hedefi; değerlerimize en uygun nitelikteki yetkin işgücünü istihdam etmektir.

Anahtar Kelimelerimiz

Donanımlı, gelişen, geliştiren, değişen, işini seven, dinamik, üretken, disiplinli, katılımcı, güler yüzlü, samimi, dürüst, açık sözlü, sorumluluk alan, sorumluluk veren, takdir eden, yol gösteren, aidiyet motivasyonu olan, birlikte yapan.

açık pozisyonlar

AÇIK POZİSYONLAR

genel başvuru

GENEL BAŞVURU

Paylaş
ÇÖZÜM MERKEZİ
ÇÖZÜM MERKEZİ
0850 211 24 24
Whatsapp
Whatsapp
MESAJ GÖNDER  >
ÇÖZÜM MERKEZİ
ÇÖZÜM MERKEZİ
0850 211 24 24
BİP HATTI
BİP HATTI
0538 651 55 55